Ako nakupovať

POUŽITÉ MATERIALY

"OEKO-TEX" Standard 100 je certifikát, registrovaná ochranná známka, vydaná Medzinárodnou asociáciou pre výskum a testovanie v oblasti textilnej a kožiarskej ekológie. Označované materiály a výrobky, spĺňajú prísne medzinárodné kritéria, pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie (výroba, tkanie...). Všetky materiály a výrobky označené týmto certifikátom sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky. V testovaných látkach sa sleduje najmä prítomnosť chemických látok, ako sú napríklad pesticídy, ťažké kovy, formaldehyd, chlórované organické nosiče, farbivá a konzervačné látky, alebo akékoľvek iné látky, ktoré by mohli byť pôvodcom alergických reakcií.

"GOTS"  globálna norma pre ekologické textílie, zavedená v roku 2006, vo svojich prísnych štandardoch garantuje splnenie najvyšších etických (Fair Trade) i ekologických požiadaviek od semienka po distribúciu výsledného produktu. Kontroly a certifikovanie nových výrobcov, spracovateľov a obchodníkov je vykonávaná nezávislým orgánom v systéme GOTS, ktorej cieľom je predovšetkým poskytovať spotrebiteľom záruku dôvery pri výbere certifikovaných výrobkov. V bio látkach s týmto certifikátom nie sú pesticídy, herbicidy, ťažké kovy, a dalšie škodlivé látky. 

DOSTUPNOSŤ TOVARU

Skladom - Zvolený produkt je k dispozícii, s radosťou a citom pripravíme, zabalíme a pošleme priamo k Vám.Veci skladom posielame do 10 kalendárnych dní.

Na dotaz - 

Musíme doplniť - Produkt je momentálne nedostupný, vypredal sa. V čo najkratšom čase vyrobíme a doplníme opäť na sklad. Počítajte preto s dobou 1 - 2 týždne.

Vypredané - 

 

POŠTOVNÉ, BALNÉ A DOPRAVA

Poštovné je zadarmo v rámci Slovenskej Republiky pri objednávke nad 69,00 EUR. 
Poštovné pre zásielky v nižšej hodnote a do iných krajín je následovné:

  • SR - Slovenská pošta / Prevod na účet  od 3,20 €
  • SR - Slovenská pošta / Dobierka od 5,00 €
  • SR - Kuriér / Prevod na účet od 5,80 €
  • ČR - Slovenská pošta / Prevod na účet  od 6,00 €
  • EU - Slovenská pošta / Prevod na účet od 8,80 €


Z času na čas ponúkame špeciálne akcie, ktoré zahŕňajú poštovné zadarmo aj na zásielky v hodnote nižšej ako 69,00 EUR.

 

V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ MAILOM ALEBO CEZ NAŠE ÚČTY NA SOC. SIEŤACH

MAIL zlesa.info@gmail.com


INSTAGRAM @z.lesa